Chantal
Gezellige opzet chalets, leuke speeltuin. Zwembad is verouderd.
De premium stacaravans waren zo opgezet, dat de kinderen er autovrij op het gras voor de deur konden spelen. Het zag er gezellig en groen uit. Ook ideaal dat je overdekt buiten kon eten voor als het regende. Binnen eten was te krap. Ook erg handig dat er een winkeltje was op het terrein en je in het restaurant kon eten. Eten was prima en kwam snel op tafel. Handig met de kids. Het zwembad en de glijbaan waren ook vermakelijk.
Wel vond ik de chalet niet handig ingedeeld en hingen er dingen los. Het bankje was wiebelig door ontbrekende poten. Ook maakte het zwembad een verouderde indruk. Het restaurant had geen kinderstoel en je kon helaas niet buiten eten (zodat de kinderen konden spelen).
Expérience prouvée le 26/06/2023
Cet avis intitulé « Gezellige opzet chalets, leuke speeltuin. Zwembad is verouderd. » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus
Vous n'êtes pas encore membre ?
Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !
Mieux entendu
Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.
Suivi complet
Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.
Accès exclusif
Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.