Aller au contenu principal

Veerle

il y a 10 mois
5
Camping Sandaya Côte de Nacre Saint-Aubin-sur-Mer

Heerlijke camping - niet te groot, niet te klein. Er was voldoende animatie voor groot en klein en a

Heerlijke camping - niet te groot, niet te klein.
Er was voldoende animatie voor groot en klein en alle staff was echt heel vriendelijk. Het zwembad bood waterpret bij goed en minder goed weer, al mocht de temperatuur van het buitenbad misschien iets warmer op de meer frisse dagen.
Ook onze cottage zelf was netjes, de keuken was goed voorzien (ijskast en diepvriesvak) en de badkamers aangenaam qua ruimte en verluchtingsmogelijkheden. Wij verbleven in een cottage voor 6 personen met 2 volwassenen en 2 kinderen van 10 en 12. We maakten wel de bedenking dat dit met (bv.) nog 2 extra pubers wel wat aan de krappe kant had kunnen zijn, zeker als je door minder goed weer eens een paar dagen niet op het terras kan eten. Misschien wel doenbaar als de 4 kinderen tussen 3 en 12j zijn?
Het winkeltje had voldoende aanbod als je iets nodig had en je kon ook eten

Expérience prouvée le 21/07/2025

Être notifié

Partagez votre avis Camping Sandaya Côte de Nacre Saint-Aubin-sur-Mer

Evaluez votre expérience client Camping Sandaya Côte de Nacre Saint-Aubin-sur-Mer. Votre avis est précieux

M
S
L
A
+ 3225 avis déjà publiés

Cet avis intitulé « Heerlijke camping - niet te groot, niet te klein. Er was voldoende animatie voor groot en klein en a » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus

Vous n'êtes pas encore membre ?

Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !

Créer un compte

Mieux entendu

Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.

Suivi complet

Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.

Accès exclusif

Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.