Sovann
Een zeer grote en veel te drukke camping. We hadden een privé sanitair dat wel een plus punt was e
Een zeer grote en veel te drukke camping.
We hadden een privé sanitair dat wel een plus punt was en niets op aan te merken.
Kampeerplek groot genoeg enkel veel last van de vogels en hun behoefte en de boomhars. Zwembad leuk maar ook zeer druk op sommige momenten. Ligbedjes ganse dag bezet terwijl dit wel is aan gegeven geweest dat er een controle op ging zijn. Drinken en eten was toegestaan aan het zwembad en dat was wel wat minder mits op andere Sandaya Campings dit niet toegestaan is.
Winkel meer dan genoeg keuze en ook zeer vriendelijk. Restaurant zeer jammer, zaal personeel deed heel hard hun best maar het eten is ondermaats. Animatie zeker Ok enkel jammer dat Koolaya zo weinig tot niet in beeld kwam.
En veel nachtlawaai door jongeren ( vanwege dat de bowling bar open was tot 1u snachts).
Expérience prouvée le 31/07/2025
Cet avis intitulé « Een zeer grote en veel te drukke camping. We hadden een privé sanitair dat wel een plus punt was e » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus
Vous n'êtes pas encore membre ?
Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !
Mieux entendu
Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.
Suivi complet
Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.
Accès exclusif
Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.