Marieke
Veel te doen voor de kinderen, maar ook leuke (live) muziek avonden, heerlijk eten met super leuk en
Veel te doen voor de kinderen, maar ook leuke (live) muziek avonden, heerlijk eten met super leuk en vriendelijk personeel! Prima sanitair, ruime plek, fijn dat er een hek rondom de camping staat met code. Camping ziet er verzorgd uit. Fijn dat er op veel plekken hondenpoep zakjes zijn en prullenbakken. Alleen jammer dat er nergens drinkbakken staan voor de hond, terwijl de camping hond vriendelijk is.
Er rijden in de avond mannen rond van de security, maar deze doen/zeggen niks van de luidruchtige groepen jongeren die laat in de avond/nacht over de camping lopen en over het hek naar het strand klimmen. Dit heeft ons wel verbaasd, want naar onze mening hoort dit toch ook bij de taak van de security?
Expérience prouvée le 19/08/2023
Cet avis intitulé « Veel te doen voor de kinderen, maar ook leuke (live) muziek avonden, heerlijk eten met super leuk en » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus
Vous n'êtes pas encore membre ?
Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !
Mieux entendu
Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.
Suivi complet
Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.
Accès exclusif
Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.