Aart
Heerlijk verblijf in wijk Edelweiss
Wij verbleven 11 nachten in een cottage in het autovrije deel Edelweiss. Wat een prachtig , schoon deel van de camping is dat, met prachtige cottages en mooi zicht op de omliggende bergen.
Onze cottage had 2 badkamers, 2 wc?s , een prima keuken met magnetron, grote koelkast , vaatwasser en nespresso koffieapparaat. Voor de warme dagen een airco. En bij de huurprijs in begrepen beddengoed, handdoeken , eindschoonmaak en 3 gratis wifi codes. De beste WiFi die wij ooit op een camping/hotel hadden. De cottage was schoon bij aankomst.
De ligging van de camping is prachtig, aan het meer met een leuk strand, met rondom bergen. Er is geen zwembad , dus voor wie dat belangrijk is is deze camping mogelijk minder geschikt.
Naast de camping een kleine winkel met heerlijk vers brood en basis producten. Op 10 minuten rijden een Intermarche en Lidl.
Expérience prouvée le 03/07/2024
Cet avis intitulé « Heerlijk verblijf in wijk Edelweiss » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus
Vous n'êtes pas encore membre ?
Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !
Mieux entendu
Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.
Suivi complet
Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.
Accès exclusif
Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.