Mario
Het huisje was mooi, de omgeving prachtig en het personeel zeer vriendelijk. Voor de kinderen is er
Het huisje was mooi, de omgeving prachtig en het personeel zeer vriendelijk. Voor de kinderen is er ook genoeg te doen en met 2 zwembaden en een glijbaan vermaakten die zich ook prima.
Het tweepersoonsbed in het premiumhuisje is te klein en te hard voor grote(re) mensen. Verder van alle gemakken voorzien.
Het telefoon- en de Wi-Fi-netwerkvoorziening is niet goed genoeg als je achterin het park zit. Wij kwamen voor de rust maar als je altijd bereikbaar moet zijn dien je hier wel rekening mee te houden.
Expérience prouvée le 23/08/2023
Cet avis intitulé « Het huisje was mooi, de omgeving prachtig en het personeel zeer vriendelijk. Voor de kinderen is er » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus
Vous n'êtes pas encore membre ?
Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !
Mieux entendu
Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.
Suivi complet
Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.
Accès exclusif
Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.