Cris
het is een hele fijne camping, eigenlijk niks op aan te merken op 2 kleine dingen na. in de periode
het is een hele fijne camping, eigenlijk niks op aan te merken op 2 kleine dingen na.
in de periode dat wij er waren was het binnen zwembad 4 dagen niet te gebruiken en het buiten bad was ook 1 dag dicht, dat was erg jammer.
ook vonden we het minder dat de gasten uit het bat moeten als er 4 mensen voor geld met een hulpmotor voor geld willen gebruiken, waarom kan dit niet in de ochtend voor opening , we betalen voor gebruik en dan moet je er uit zodat de camping extra geld kan verdienen.
ook vonden we dat er erg veel Engelsen op de camping waren met de nodige incidenten met jongeren op het slecht verlichte skate baantje.
verder was er weinig bar personeel waardoor er elke avond bij het theater een te lange rij stond voor de bar en drinken uit papieren bekers is niet wat je verwacht op een 5 sterren camping.
we zullen de camping zeker aanbevelen, maar wel met deze aanmerkingen.
met vriendelijke groet Cris
Expérience prouvée le 05/09/2023
Cet avis intitulé « het is een hele fijne camping, eigenlijk niks op aan te merken op 2 kleine dingen na. in de periode » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus
Vous n'êtes pas encore membre ?
Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !
Mieux entendu
Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.
Suivi complet
Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.
Accès exclusif
Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.