Martin
Vergeleken vorig jaar een hoop achteruitgang gezien helaas
In vergelijking met ons verblijf van vorig jaar was er helaas een hoop achteruitgang naar onze ervaring:
- animatieteam kleiner
- kinderdisco minder leuk
- avondprogramma was vorig jaar uitgebreider (zo hebben we geen vuurwerk meer gehad maar ook geen strandfeesten)
- kwaliteit van het water in (met name het binnenzwembad) was gewoon slecht? het water was zo troebel dat je je eigen voeten niet kon zien als je helemaal in het water stond
- technische dienst is onder de maat. Een reparatie aan een raam bestond uit het nog verder slopen zodat het raam open kon (maar niet meer op slot)
- de bar was (wel net als vorig jaar) onderbezet waardoor er bijna altijd een rij van 10-15 man stond. En in plaats van lege glazen ophalen en schoonmaken kreeg je drinken in kartonnen bekertjes.
- schoonmaak in het hele park (zwembad maar ook huisje) was gewoon slechts te noemen.
Dit park komen we dus niet meer terug en e gaan nog eens nadenken of we volgend jaar wel of geen Sandaya gaan boeken..
Expérience prouvée le 19/08/2024
Cet avis intitulé « Vergeleken vorig jaar een hoop achteruitgang gezien helaas » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus
Vous n'êtes pas encore membre ?
Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !
Mieux entendu
Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.
Suivi complet
Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.
Accès exclusif
Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.