Lire tous les avis Camping Sandaya Les Alicourts Pierrefitte-sur-Sauldre Camping Sandaya Les Alicourts Pierrefitte-sur-Sauldre
AVIS AUTHENTIFIÉ
Avis sollicité par Custplace

Nous souhaitons apporter la preuve que les avis publiés sur Custplace sont d’authentiques avis de clients Camping Sandaya Les Alicourts Pierrefitte-sur-Sauldre.

Nous nous assurons ainsi de la fiabilité des avis.

Camping Sandaya Les Alicourts Pierrefitte-sur-Sauldre

We waren voor de tweede keer op Sandaya en we hebben onze vakantie moeten afbreken vanwege een ziek

We waren voor de tweede keer op Sandaya en we hebben onze vakantie moeten afbreken vanwege een ziek kind.

We hebben tijdens dit verblijf gemerkt dat de service tov niet verbeterd was, sterker nog we vonden het minder goed. We hebben van te voren aangegeven dat we graag onze bedden opgemaakt wilde hebben want daar kon je voor kiezen, dat was niet gebeurd. Het huisje was nog nat van het dweilen toen we binnenkwamen en was gewoonweg niet super schoon. We hebben gevraagd of we eerder in konden checken omdat we met twee kleine kinderen reizen, daar hebben we niets op terug gekregen en toen we aankwamen was het ook niet mogelijk. We hebben gevraagd om nieuwe handdoeken na vier dagen en die hebben we niet gekregen. Het slot van de voordeur was kapot, dachten we. Er is vier keer gevraagd of er iemand kwam kijken, toen kwam er een monteur en die zei: het is niet te maken, mijn chef moet er naar kijken. Die chef is nooit geweest en toen ik weer (vijfde keer) ging vragen, zeiden ze: je slot was niet stuk, hij doet het gewoon. En hij deed het toen ook. Heel vreemd allemaal.

Omdat we eerder naar huis zijn gegaan hebben we een mail gestuurd met daarin onze reden en aangegeven dat de sleutels in de bak voor de receptie lagen. Nooit iets op teruggekregen.

De camping is heel fijn voor kinderen laat dat duidelijk zijn. Alle faciliteiten zijn aanwezig. Maar de menselijkheid en de service was dit jaar gewoonweg niet zoals wij dat graag zouden zien.

Par Charlie il y a 2 ans
Expérience prouvée le 28/06/2023

Cet avis intitulé « We waren voor de tweede keer op Sandaya en we hebben onze vakantie moeten afbreken vanwege een ziek » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus

Vous n'êtes pas encore membre ?

Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !

Créer un compte

Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.

Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.

Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.