Arkadiusz K.
bardzo dobre doświadczenia z HomeCine mam.
bardzo dobre doświadczenia z HomeCine mam :P serio. Szybka wysyłka, towar idzie z 8 dni, zamawiałem już trzeci raz u nich. wszystko dobrze zapakowane. raz mi coś wysłali nie tak (inny kolor wykończenia kolumn), nie odebrałem i na szczęście nie musiałem czekać aż nie ten towar do nich wróci, wysłali po dniu to co miało być wysłane. Spoko firma i mają fajne ceny.
Expérience prouvée le 12/03/2024
Showroom (magasin) HomeCineSolutions à Compiègne
il y a 2 ans
Dzień dobry,
Dziękujemy za bardzo pozytywne opinie.
Miło nam czytać Państwa zadowolenie z jakości naszych usług i produktów.
Z poważaniem,
Cet avis intitulé « bardzo dobre doświadczenia z HomeCine mam. » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus
Vous n'êtes pas encore membre ?
Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !
Mieux entendu
Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.
Suivi complet
Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.
Accès exclusif
Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.