Avis sollicité par Custplace
Nous souhaitons apporter la preuve que les avis publiés sur Custplace sont d’authentiques avis de clients Camping Sandaya Le Soleil Vivarais Sampzon.
Nous nous assurons ainsi de la fiabilité des avis.
Op zich een fijne camping met een hoop faciliteiten maar het meeste was het allemaal net niet. De pl
Op zich een fijne camping met een hoop faciliteiten maar het meeste was het allemaal net niet. De plaatsen waren aan de kleine kant en dan moet je ook nog de auto erbij plaatsen. Parkeerplaatsen waren er eigenlijk niet waardoor het straatje er rommelig, krap en druk uit zag. Draaien met de caravan naar de plek was ook lastig. Bijna iedereen moest afkoppelen voor de bocht. Zwembad ziet er leuk uit maar de glijbanen zijn echt voor kleine kinderen. Mijn kinderen van 10 en 7 waren er snel klaar mee. Het diepe zwembad is prima maar de houten flonder zorgde voor veel splinters en het stikte op bepaalde plekken van de wespen. De toiletgebouwen waren raar geplaatst. Gelukkig stonden wij relatief dichtbij maar voor sommige plekken moest je blij zijn met een fiets. Gebouwen waren gemengd wat wij persoonlijk niet erg vonden maar ik kan mij voorstellen dat andere mensen dat niet willen. Afwas gedeelte
was veel te klein. Toiletten waren aan de krappe kant en wie plaatst toiletpapier houder achter boven je hoofd. Het springkussen was vanaf het begin van de vakantie lek (gat in de zijkant) waardoor hij half plat lag. Plak er dan een stuk op met superlijm en ductape. Het supermarkttje op de camping was wel erg fijn. Normale prijzen en super vriendelijk personeel. Stokbrood etc waren erg vers! Over het algemeen waren de medewerkers super vriendelijk en zeer behulpzaam zoals we gewend zijn!
Echt wel genoten want ik kan er wel doorheen kijken en klaag niet zo snel naar personeel. Daarvoor gebruik ik deze formulieren. Maar ik kom in ieder geval niet meer terug naar deze camping. 5 sterren is het zeker niet waard. Zeker niet in vergelijking met andere Sandaya campings waar we zijn geweest en altijd positief over zijn.