Avis sollicité par Custplace
Nous souhaitons apporter la preuve que les avis publiés sur Custplace sont d’authentiques avis de clients Camping Sandaya Riviera d'Azur Saint-Aygulf.
Nous nous assurons ainsi de la fiabilité des avis.
De animatie is veel te luid en jammer dat deze grotendeels in het Frans is, niet geschikt voor Nederlanders!
De animatie is veel te luid en jammer dat deze grotendeels in het Frans is. Voor Nederlandse kinderen konden de activiteiten overdag daardoor niet gevolgd worden. Ook in de avond werd er veelal Frans gesproken. Zorg er nou voor de je sowieso 1 Nederlands sprekend iemand in dienst hebt, dan is dit probleem zo ondervangen.
Zowel de animatie als de muziek in het zwembad staan veel te hard, dit schrikt mensen af en kinderen worden op jonge leeftijd al doof.
In de tenten en andere accomodaties die zich achter het zwembad bevinden is het van 09.00 -09.30 uur (tijdstip kinderdisco) en van 09.30-23.30 uur niet te doen ivm dit lawaai. Je kunt elkaar dan niet eens fatsoenlijk verstaan. Verder is het een 4-sterren camping, tenminste, dat zou het moeten zijn, maar zo hebben wij dat niet ervaren.
Eerste keer ijsje halen bij restaurant, was het hoorntje al helemaal slap, dus dat hebben we de rest van de vakantie maar gelaten.
Het zwembad is veel te klein voor het aantal bezoekers, waardoor het aantal bedjes ook veel te weinig is en wij daardoor vaak verplicht genoodzaakt waren ergens anders naartoe te gaan. Verder moet je verplicht een strakke korte zwembroek dragen, terwijl er verder aan hygiëne in het zwembad weinig gedaan wordt, dus waarom dit nou persee moet is ons een raadsel.
Kortom, Sandaya Cote d?Azur vinden wij geen aanrader en voor ons dus nooit meer!!
Nou is de omgeving het pluspunt, dus dat scheelt. Een aanrader zijn zeker bezoeken aan Saint Maxime, Port Fréjus, Nice, Cannes, St. Tropez en Monaco.