Lire tous les avis Camping Sandaya Soustons Village Soustons Camping Sandaya Soustons Village Soustons
AVIS AUTHENTIFIÉ
Avis sollicité par Custplace

Nous souhaitons apporter la preuve que les avis publiés sur Custplace sont d’authentiques avis de clients Camping Sandaya Soustons Village Soustons.

Nous nous assurons ainsi de la fiabilité des avis.

Camping Sandaya Soustons Village Soustons

Goede camping wie van natuur en bos houdt! Maar voor ons zijn er mooiere campings bij Sandaya. Jammer dat onze accomodatie smerig, ongekuist en versleten was!

In principe is/was alles aanwezig op de camping, vriendelijk personeel, alle ontspanningsmogelijkheden, nutsvoorzieningen, informaties, annimaties...we hadden een rustige vakantie!
Maar het was niet het niveau dat wij gewoon zijn van Sandaya!!
Onze accomodatie was echt smering, zeker niet gekuist, en waarschijnlijk ook een tijdje niet gebruikt! - ook al vertelde ze ons bij aankomst dat "deze nog niet klaar was". De mobilhome zat vol met spinnen- en webben, dwars over het toilet heen, in de kastjes, tussen meubilair en muren, gordijnen beschimmeld, en eigenlijk heel de mobilhome versleten, er was vanalles kapot We hebben bij aankomst dan eerst gepoetst, ons kuiswater zag donkerbruin.
Bij melding aan de receptie, konder ze er natuurlijk niet veel aan doen.
Algemeen, deze camping is zeer natuurlijk, bosrijke omgeving en minimaal verhard, ook niet verder aangepland - enkel in de premium wijken. Zo is deze camping superveilig voor kinderen, maar daarbij ook niet heel rustig omdat iedereen (en vooral de luidruchtige jeugd) niet centraal maar door de wegen vertoeft.
Het aquapark is op zich heel proper, maar klein. De lagune is gemaakt met een pijnlijke betonnen ondergrond. Voor ons was het zwembad niet aantrekkelijk en zijn we dus vaak buiten geweest naar het strand en meer.

Par Jan il y a 1 an
Expérience prouvée le 06/08/2024

Cet avis intitulé « Goede camping wie van natuur en bos houdt! Maar voor ons zijn er mooiere campings bij Sandaya. Jammer dat onze accomodatie smerig, ongekuist en versleten was! » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus

Vous n'êtes pas encore membre ?

Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !

Créer un compte

Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.

Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.

Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.