Aller au contenu principal

Arjan

il y a 2 ans
2
Camping Sandaya Côte de Nacre Saint-Aubin-sur-Mer

Na eerst een week met tevredenheid op Sandaya L?escale Saint Gilles gestaan te hebben, gingen we met

Na eerst een week met tevredenheid op Sandaya L?escale Saint Gilles gestaan te hebben, gingen we met verwachting voor de tweede week naar La Côte de Nacre.
Bij aankomt viel het eigenlijk direct wat tegen. Slecht onderhouden paden en wegen, slecht onderhouden groen en slecht onderhouden voorzieningen en onderdelen.
Op het terras zitten veel mensen te roken, de picknick banken zijn schmutzig, onder de banken is het vies. Het restaurant mag eigenlijk de naam niet dragen, het winkeltje is krakkemikkig. De bruggetjes in het zwembad bladderen af, policy van handoekje leggen op zonnebedjes is, ondanks dan men belooft van niet, zwaar aanwezig. Eigenlijk kan ik nog wel even doorgaan. De streek is overweldigend met alle invasiestranden en Normandië als achterland is mooi. Ik zou hiervoor zeker nog eens terugkomen, maar dan niet meer naar deze Sandaya onwaardige camping. Jammer want er is wel potentie.

Expérience prouvée le 17/08/2023

Être notifié

Partagez votre avis Sandaya, Campings 4 et 5 étoiles en Europe

Evaluez votre expérience client Sandaya, Campings 4 et 5 étoiles en Europe. Votre avis est précieux

M
S
L
A
+ 144384 avis déjà publiés

Cet avis intitulé « Na eerst een week met tevredenheid op Sandaya L?escale Saint Gilles gestaan te hebben, gingen we met » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus

Vous n'êtes pas encore membre ?

Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !

Créer un compte

Mieux entendu

Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.

Suivi complet

Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.

Accès exclusif

Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.