Nander
Positief: veel voorzieningen. Wij maakten veel gebruik van de kindervoorzieningen. Speeltuinen top.
Positief: veel voorzieningen. Wij maakten veel gebruik van de kindervoorzieningen. Speeltuinen top. Warm water deed het niet in onze keuken. Ook douchekop was stuk. Dit werd echter wel snel verholpen.
Kritische punten: onze stacaravan was redelijk verouderd en niet in topconditie: haakjes die niet meer hingen, houtschade aan zijkant bank. Veel last van mieren. Medewerker wilde spuiten met bestrijdingsmiddel. Vonden wij geen goed idee met een kind van 2 jaar en 2 van 3 maanden. Mierendoosjes waren er niet, dus zelf gekocht. Onze terras bij onze accomodatie zat tot zeker twee uur in de volle zon.(En dat in september) het faciliteren van een parasol vinden wij wel op onze plaats. Hier moest echter 10 euro per week huur voor worden betalen.
Tijdens boeking zagen wij een speelplaatsje (klein gras/grondveldje)op het terrein van de accomodatie. Onze accomodatie had dit niet. Bestond enkel uit harde stenen en boomwortels. Dat vonden wij wel jammer, omdat er hierdoor weinig speelplek was voor onze 2 jarige.
Expérience prouvée le 09/09/2023
Cet avis intitulé « Positief: veel voorzieningen. Wij maakten veel gebruik van de kindervoorzieningen. Speeltuinen top. » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus
Vous n'êtes pas encore membre ?
Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !
Mieux entendu
Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.
Suivi complet
Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.
Accès exclusif
Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.