Lire tous les avis Sandaya, Campings 4 et 5 étoiles en Europe Sandaya, Campings 4 et 5 étoiles en Europe
AVIS AUTHENTIFIÉ
Avis sollicité par Custplace

Nous souhaitons apporter la preuve que les avis publiés sur Custplace sont d’authentiques avis de clients Sandaya, Campings 4 et 5 étoiles en Europe.

Nous nous assurons ainsi de la fiabilité des avis.

Camping Sandaya Les Rivages

Midden augustus gingen wij (kids 6 en 2 jaar) voor 2 weken naar Les Rivages van Sandaya. Bij aank

Midden augustus gingen wij (kids 6 en 2 jaar) voor 2 weken naar Les Rivages van Sandaya.

Bij aankomst kregen we gelijk de sleutel van de stacaravan. Verder info kregen we eigenlijk niet vanuit de receptie, vooral veel zelf uitzoeken en via de app bekijken.

De accommodatie was prima, 3 slaapkamers 2 badkamers, grote keuken, veel opbergruimte en een grote tuin.

Het zwembad was ten opzichte van de grote van de camping niet heel groot. Het diepe bad was verwarmd en kinderbadje en glijbanen waren wat kouder. Wij konden onze dochter van 2 met een gerust hart laten zwemmen/lopen in het ?kinderbad? maar die rand daar omheen was heel gevaarlijk, gaten waar ze doorheen kunnen zakken. Het toilet was geen pretje en kom je liever niet. (Daarvoor gingen we terug naar ons eigen huisje) Bij het zwembad mag je niet eten/drinken, ergens heel schoon maar voor een dagje zwembad niet leuk! Ik mis wel een badje waar weinig spetters zijn voor de kleintjes en misschien wat warmer water. Sommige hekjes met toegang naar het zwembad waren kapot/niet geopend. Grasveld achter het hek was slecht onderhouden planten overal, gaten in het grasveld ect. Op de foto?s (site) ziet het er allemaal heel mooi uit maar reallife viel het onwijs tegen.

De kidsclub, hierin valt heel veel te winnen. De kidsclub locatie is heel rommelig en niet schoon. Voor knutselen moet je de kinderen opgeven. Kind is ?verplicht? 2 uur te blijven, maar bv. 2 uur lang kleien is te lang. Als je je kind eerder wilt ophalen zegt men ?we zijn geen kinderdagverblijf? maar voor ons is vakantie geen gevangenis en moeten de kids niet 2u kleien. Helaas maar 2x in de week een minidisco van een half uur en begint vaak veel later dan aangegeven maar stopt dan alsnog op de aangegeven tijd. De liedjes die gedanst werden was niet meer dan een polonaise en improvisatie, zodat ook de kids niet weten wat van ze verwacht wordt.
Een minidisco moet je ook zien als verdienmodel, mensen halen drankjes en blijven misschien wel eten enz.

Het terras nodigt niet echt uit, lampjes vaak niet aan. Een bar waar vaak een rij staat en het toilet daar hebben we het maar niet over. Het restaurant wil je ook niet voor je verdriet niet zitten, geeft geen vakantiegevoel. De snackbar is nieuw maar is meer dicht dan open terwijl wel aangeven wordt op de beamer dat die open is.

Millau is geen bruisende stad, de avondmarkt 1x in de 2 weken op maandagavond is wel heel gezellig! Er is veel leegstaand en terrassen staan veel langs de weg want het drankje doen met kinderen bemoeilijkt.

Paragliden was fantastisch echt een must do!

Voor ons deze camping niet meer, we hadden er veel meer van verwacht en dit voelt toch een beetje als een domper.

Par Geert il y a 2 mois
Expérience prouvée le 07/09/2025

Cet avis intitulé « Midden augustus gingen wij (kids 6 en 2 jaar) voor 2 weken naar Les Rivages van Sandaya. Bij aank » posté sur Custplace respecte notre charte Vous pouvez laisser un commentaire ou un avis , attribuer une note, poser une question publiquement depuis nos espaces de confiance. En savoir plus

Vous n'êtes pas encore membre ?

Créer un compte, c'est gratuit et ça prend moins d'une minute !

Créer un compte

Les membres obtiennent plus de réponses que les utilisateurs anonymes.

Le fait d'être membre vous permet d'avoir un suivi détaillé de vos demandes.

Le fait d'être membre vous permet d'avoir des options supplémentaires.